Ako si účinne zabezpečiť domov?

Najnovšie technológie ponúkajú rôzne bezpečnostné systémy, vďaka ktorým môžete jednoducho zabezpečiť váš domov, firmu alebo iný objekt. Ak máte strach pred lúpežou alebo neželanými návštevníkmi, riešenie pre vás ponúka spoločnosť Hacom. Na ich eshope nájdete rôzny sortiment a digitálne zabezpečenie pre pohodlie vášho domova.

Okrem elektronického sortimentu ponúka spoločnosť aj služby spojené so zapojením digitálneho systému či služby poskytujúce poradenstvo ohľadom IT techniky. V ponuke nájdete aj satelitný internet TOOWAY a ďalšie široké spektrum ich služieb, ktoré sa oplatí vyskúšať. Objednávať môžete priamo na eshope alebo môžete navštíviť kamennú predajňu v Žiline.

Fotopasce

Radi by ste prichytili zlodejov pri čine ? Menšie, nenápadné fotopasce ľahko umiestnite vo vašich príbytkoch a vďaka nim sa už nemusíte obávať, že vám ujde aj najmenší pohyb v okolí jej umiestnenia. V ponuke nájdete fotopasce MMS a taktiež aj na pamäťovú kartu. Vďaka MMS fotopasciam vám správy o ich zázname prídu na mobil takmer okamžite.

Kamerové systémy

Pomocou kamerových systémov sa už neraz podarilo usvedčiť zlodejov príbytkov a dokonca aj firiem. Vďaka bezpečnostnému kamerovému systému môžete sledovať záznamy o pohybe, ktoré boli nahrávané priamo na kameru umiestnenú kdekoľvek. Hacom ponúka rôzne kamerové sety a príslušenstvo pre kamery, ktoré vám prídu nainštalovať ku vám domov alebo do firmy. V ponuke nájdete aj atrapy kamery, ktoré vo veľa prípadoch odlákajú mnohých nádejných zlodejov od ich plánovaných skutkov.

Alarmy

Počuli ste už o zabezpečovacom systéme Jablotron ? Systém okrem starostlivosti o bezpečnosť vašej domácnosti poskytuje aj možnosť bezdrôtovo ovládať jej súčasti ako napríklad svetlá či ventilátory. Vďaka tomuto systému môžete na diaľku sledovať, čo sa deje u vás doma a to prostredníctvom mobilnej aplikácie. Jablotron alarm môže na nežiaducu krádež upozorniť aj vašich susedov, dokonca je možné ho prepojiť aj s policajným systémom. Neváhajte o svojej bezpečnosti a vyhnite sa krádeži pomocou najnovších technológií.