Bezpečnostné vložky Mul-T-Lock: Praktickosť a bezpečnosť na prvom mieste

Premýšľate nad bezpečnostnými vložkami, ktoré vám zároveň uľahčia bežný život? Riešením sú cylindrické typy od Mul-T-Lock!

Značka Mul-T-Lock s celosvetovou pôsobnosťou je stávkou na istotu v rámci bezpečnosti a vývoja zabezpečovacích systémov nielen do domácností. Mul-T-Lock ponúka v tisícoch svojich servisných stredísk na piatich kontinentoch výrobky a služby spokojným zákazníkom a prvenstvo tejto značky na trhu potvrdzuje aj viac ako päťsto medzinárodných patentov.

Bezpečnostné vložky Mul-T-Lock vyhovujú štandardným typom dverí a zámkov, rovnako tak slovenským a európskym normám. Ak si neviete rady pri výbere vhodnej bezpečnostnej vložky do vašej domácnosti, zavolajte si na pomoc na slovo vzatých odborníkov, ktorí u vás doma vykonajú bezplatnú obhliadku a vyberú vložku presne pre váš typ dverí.

Používajte len jeden kľúč Mul-T-Lock!

Je vaším želaním otvoriť jedným kľúčom garážovú bránu aj vchodové dvere, prípadne prídavný zámok? Žiaden problém, ak zjednotíte vaše vložky. Čo je k tomu potrebné? Stačí mať zámky z rovnakej série výrobcu a bez problémov zjednotíte aj vložky rôznych rozmerov a prevedení.

Kľúčová služba Lock Service zjednotí kľúče od klasických zámkov i visiace zámky s cylindrickou vložkou. Jednoducho môžu byť zjednotené existujúce i nové vložky, záleží na tom, čo potrebujete. Viac nemusíte nosiť objemný zväzok kľúčov, na ktorých budú jednotlivé kúsky od garáže, pivnice, bočného vchodu alebo bránky.

Na odomknutie všetkých dverí vám bude stačiť len jeden jediný kľúč! Odbremeňte seba a svojich rodinných príslušníkov od hľadania potrebného kľúča. Vďaka zjednoteniu zložiek vám bude stačiť jeden, ktorý spoľahlivo odomkne všetky dvere v domácnosti!

Uľahčite si život s renomovanou značkou Mul-T-Lock, ktorá vám tiež pomôže získať pocit dokonalého bezpečia a ochráni to najdôležitejšie – vašu domácnosť pred nepozvanými hosťami.