Značka AEG ponúka top kvalitu: Dizajnové spojenie prvotriednych technológií

Špičkové výrobky, dostupné ceny a perfektný tvar – aj tak by sa dala opísať nemecká značka AEG, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1887!

Pre značku je charakteristické motto „Perfekt in Form und Funktion“, ktoré môžeme preložiť ako „Perfektný tvar i funkcie“, z ktorého dodnes vychádzajú dizajnéri spoločnosti i špecialisti na vývoj najnovších technológií. V roku 2004 sa AEG stala súčasťou skupiny Electrolux, do ktorej spadajú aj ďalšie komerčne mimoriadne úspešné značky ako Zanussi, Electrolux, Eureka či Frigidaire. Týmto krokom značka len potvrdila, že patrí k spoločnostiam vyrábajúcim špičkové výrobky z kategórie veľkých i malých domácich spotrebičov.

Dizajn a kvalita sú pre AEG na prvom mieste

Spoločnosť si veľmi zakladá na samotnom dizajne výrobkov a pre ich vývoj zamestnáva už niekoľko desiatok rokov špičkových dizajnérov z rôznych kútov sveta. Ruka v ruke s tým však dbá na dôležitosť technologického pokroku a inovácií, bez ktorých by nebolo možné držať krok s konkurenciou. Konkrétne v praxi – práčky spoločnosti AEG získali certifikát od Woolmark, špecialistu na vlnu a starostlivosť o ňu, a to vďaka radu SensiDry. Že ste o tejto funkcii ešte nepočuli? Pumpovaním tepla poskytuje práčka AEG bielizni veľmi jemné sušenie už pri tých najnižších teplotách. K bielizni je tak šetrnejšia a tá je vďaka SensiDry jemnejšia a hebkejšia. Chladničky a umývačky zase vynikajú svojou energetickou šetrnosťou. Modely triedy A ++ bežne využívajú až o 45 % energie menej ako klasické, nie príliš úsporné spotrebiče. Značka AEG je šetrnejšia až o 60 %! Rozmenené na drobné, každá kategória AEG spotrebičov vyniká svojimi jedinečnými charakteristickými vlastnosťami.

S dôrazom na udržateľnosť a životné prostredie

Vedeli ste, že spotrebiče AEG neobsahujú freóny ani fluórové uhľovodíky? Vďaka absencii týchto škodlivých látok nepoškodzujú životné prostredie. V portfóliu AEG nie sú, samozrejme, len práčky či chladničky, v ponuke nájdete rôzne ďalšie spotrebiče určené pre modernú domácnosť. AEG vyrába aj voľne stojace alebo vstavané mikrovlnné rúry, odsávače pár, sporákov, varných dosiek či rúr. Patríte k nadšencom domáceho šitia? AEG sortiment je bohatý aj na šijacie stroje s rôznymi funkciami a využitím, nechýbajú ani žehliace dosky a ďalšie vybavenie pre krajčírky a domácich majstrov. Z pestrej ponuky výrobkov AEG si vyberie naozaj každý!