Ako si rýchlo a lacno vyzdobiť kuchyňu?

Kuchynské dekorácie vôbec nemusia byť drahé. Môžete nájsť naozaj množstvo skvelých doplnkov, ktoré budú ladiť so štýlom a súčasnými trendmi. Leto je skvelé obdobie na zmenu v interiéri, takže sa oplatí nájsť si čas, rozhliadnuť sa okolo seba a nájsť inšpiráciu.

Sklenené obrazy – módna a elegantná ozdoba stien

Sklenené obrazy sú módnou dekoráciou do kuchyne, a to nielen vďaka neobmedzenému výberu vzorov a farieb, ale predovšetkým vďaka odolnosti voči oderu, znečisteniu a prachu. Medzi najobľúbenejšie vzory do kuchyne patria obrazy s motívom bylín, korenia a kvetín. Farebné a pútavé dekorácie dodajú interiéru charakter a vdýchnu mu nový život.

Sklenená doska na krájanie – doplnok, ktorý je funkčný a estetický zároveň

Dosky na krájanie sú potrebné v každej kuchyni, používame ich každý deň nielen pri príprave jedál, ale aj ako podložky pod horúce hrnce. Je dôležité, aby boli natoľko odolné, že znesú váhu horúcich hrncov a denné umývanie saponátom. Najmenej odolné sú drevené a bambusové dosky, ktoré by nemali prísť do styku so surovým mäsom, a je teda potrebné ich často meniť. V prípade sklenených dosiek surové mäso nepresakuje do trhlín, takže ich môžete bez problémov umyť saponátom a teplou vodou. Takéto riešenie vám pomôže ušetriť čas a peniaze, a súčasne predstavuje pôsobivú dekoráciu do kuchyne. Sklenenú dosku môžete tiež použiť ako ochranu steny pri umývadle alebo varnej dosky.

Sklenené hodiny – nový rozmer časopriestoru

Sklenené hodiny sú takisto lacnou a pôsobivou nástennou dekoráciou do kuchyne. Úhľadné a funkčné hodiny uľahčia prípravu jedál, a zároveň budú nádhernou dekoráciou interiéru. Sklenené hodiny sú odolné voči vysokým teplotám a mechanickému poškodeniu. Najvyššia kvalita potlače zabezpečí, že potlač nevybledne ani po dlhom čase.

Nechajte sa inšpirovať a vpustite do svojho interiéru leto!