Vybavte svoju gastro prevádzku – kúpte si chafingy, fritézy aj sklopné panvice

Investícia do gastro vybavenia nie je lacná záležitosť. Nakúpte ho na internete. Gastromania.sk predáva všetko potrebné vybavenie pre reštaurácie, bufety, pre cukrárov aj barmanov.

Švédske stoly sú populárne aj u nás. Patria k nim chafingy

Švédske stolovanie už dávno nie je atrakciou, ale štandardnou formou stolovania pre hotely, bankety aj iné akcie. Jednoznačne k nemu patria chafingy. Tieto stolné bufetové ohrievače dokážu udržovať jedlo teplé. Hodia sa na priame servírovania pokrmov z mäsa, všetkých teplých príloh, sú vhodné na polievky, taktiež na raňajkové teplé jedlá, ako sú praženice, klobásky a ďalšie teplé údeniny. Len ťažko bez nich môžu fungovať cateringové firmy. Gastromania.sk ponúka veľké množstvo rôznych chafingov. Ide o ohrievače s elektrickým ohrevom, s ohrevom pomocou pasty, gélu či iného paliva. V sortimente sú okrúhle, oválne aj obdĺžnikové chafingy, taktiež poklopy a vložky pre chafingy.

Potrebujete sklopné panvice?

Nerezové sklopné panvice patria medzi vybavenie profesionálnych kuchárov. Sú určené pre smaženie v nízkej hladine tuku. Používajú sa v profesionálnych kuchyniach, vývarovniach, tiež v školských jedálňach. Sú ideálne tam, kde sa naraz musí pripraviť veľké množstvo rovnakých jedál. Hodia sa na smaženie mäsa, na klobásy, na zemiakové placky, ale tiež v nich uvaríte guľáš, dusené mäso, či praženicu. Ide o veľkokapacitné panvice sklopné, obvykle s vrchným sklopným vekom. Ohrievané môžu byť elektrikou či plynom. Vyberte si svoju smažiacu panvicu podľa požadovanej kapacity či funkcií.

Gastro fritézy pre profesionálov

K profesionálnej výbave gastro prevádzok patri aj gastro fritézySú určené pre profesionálne smaženie. Majú rôzne objemy, z ktorých si je možné vybrať podľa potreby. Gastromania.sk ponúka kvalitné profesionálne stolné fritézy, fritézy pre varné linky aj koše do fritéz.