Privítajte leto s dobrou výbavou – záhradný stan nahradí aj statický altánok

Slniečko naznačuje, že ste si predsa len ten altánok mali postaviť. Nestihli ste to? Nevadí, nahraďte ho záhradným stanom. Chráni pred prudkým slnečným žiarením, ochráni dokonca aj pred dažďom. Oproti statickým záhradným stavbám má výhodu mobility.

Záhrada bez zázemia nie je nikdy tou pravou

Hlavne tie väčšie záhrady nejde doplniť iba pevnou pergolou u domu. Naopak maličké záhradky je zas škoda altánkom prikryť. Preto sú ideálnym riešením záhradné nožnicové stany. Majú nepremokavú strechu a bočné panely z tkaniny môžete, ale nemusíte používať. Veľkou výhodou je rozmerová variabilita. Jednak sa záhradné stany predávajú hneď v niekoľkých rozmeroch, od 2×2 m až po 3×6 m, avšak ani to nie je všetko. Tieto stany sa totiž dajú navzájom spojovať do väčších celkov.

Nechce sa vám neustále rozkladať mobilný prístrešok? Záhradný altánok, o ktorom je reč, rozložíte aj následne zložíte veľmi jednoducho. Stačí na to jedna osoba. Manipulácia so stanom je jednoduchá.

Hlavne si ho nezabudnite pribaliť na cesty i na chatu

Takto praktický záhradný pavilón však nenechávajte doma, ani keď odchádzate na dovolenku. Ľutovali by ste to. Je ľahučký a veľmi skladný na prepravu. Určite sa v aute pre neho kúsok miesta nájde. Na dovolenke vám potom jeho rozloženie nezaberie viac ako pár minút. Či už si ho postavíte ku karavanu, alebo na pláži, vždy bude veľmi užitočným.

A na jeseň opäť do práce

No a pokiaľ podnikáte, či si privyrábate predajom rôznych drobností, určite nožnicový stan oceníte aj ako predajný a reklamný stánok. Je vhodným zázemím na výstavy aj veľtrhy, hodí sa na rôzne farmárske trhy. Môžete si ho dokonca nechať potlačiť prvkami corporate identity.

Takto pripravený pomocník sa hodí aj do väčších firiem. Zastreší firemnú grilovačku, či inú firemnú party pre zamestnancov aj pre klientov. Vďaka možnosti spojiť viac stanov dohromady je dobrým zázemím taktiež pre väčšie firemné akcie.