Vyberte si najlepší umelý vianočný stromček

Vianočné stromčeky sú súčasťou našich tradícii. Každoročne zdobíme vianočné stromčeky. Všetky pekné chvíle s rodinou a priateľmi trávime pri vianočnom stromčeku.

Ak sa chystáte na vianočné obdobie, je pravdepodobné, že už plánujete postaviť stromček. Stále viac ľudí sa v posledných rokoch rozhodlo pre ľahkosť umelého stromčeka pred tradičnými živými stromčekmi.

Ako si vybrať umelý vianočný stromček, ktorý bude najlepšie vyhovovať vášmu štýlu.

Prinášame vám sprievodcu nákupom umelého vianočného stromčeka.

Obsah

Akú veľkosť a tvar by mal mať vianočný stromček

Umelé vianočné stromčeky sú dostupné v rôznych tvaroch a veľkostiach. Pred kúpou je potrebné zistiť, aký veľký priestor máte k dispozícii, kde umiestnite stromček.

Zvyčajne sa treba riadiť pravidlom, že vzdialenosť medzi vrcholom stromčeka a stropom je najmenej 20 cm. Nezabudnite, že na vrchol sa ešte umiestni hviezda alebo anjelik.

Malé vianočné stromčeky na stôl, do detskej izby a malých priestorov.

Stromčeky do 150 cm.

Určite túžite po vianočnej výzdobe v celom dome. Malý vianočný stromček dodá príjemnú atmosféru do akéhokoľvek priestoru. Určite bude zábavné zdobiť vianočný stromček v izbe vašich detí. Umocní to už tak príjemnú atmosféru plnú pozitívnych emócii.

Vianočné stromčeky do menších bytov

Stromčeky do 170 cm

Ak bývate v menšom byte alebo potrebujete stromček do kancelárie, vyberte si menší stromček do 170 cm. Kompaktný stromček sa jednoducho skladuje a bude vám slúžiť mnoho rokov.

Stromčeky do 200 cm

Vyššie umelé vianočné stromčeky sú vhodné do priestranných obývacích priestorov, vstupných hál či reprezentačných miestností. Vhodnými vianočnými ozdobami a vianočnými girlandami môžete umocniť ich exkluzívny vzhľad.

Stromčeky nad 200 cm

Ak máte skutočne vysoké stropy a priestor vám umožní umiestniť veľký vianočný stromček, siahnite po tých najvyšších. Stromček môžete ozdobiť výraznými vianočnými dekoráciami, ktoré dokonale zútulnia aj veľké interiéri.

https://www.dekorstudio.sk/Umely-Vianocny-stromcek-3D-Smrek-zasnezeny-220cm-darcek-d13304.htm

Zasnežený vianočný stromček je hitom. Vyberte si najobľúbenejšie zasnežené vianočné stromčeky. Zamilujete si ich vy a aj vaša rodina. Sú dostupné v rôznych výškach pre akýkoľvek interiér. Realistické vyhotovenie umožní vybrať medzi obľúbeným smrekom alebo borovicou.

https://www.dekorstudio.sk/Umely-Vianocny-stromcek-3D-Smrek-180cm-darcek-d13288.htm

Realistický 3D vianočný stromček je skutočne výnimočný. Vyberte si veľkosť, ktorá plne vyhovuje vašim potrebám. 3D umožnilo vytvoriť ihličie na nepoznanie od toho živého. Zelený vianočný stromček je možné pekne ozdobiť lákavými vianočnými dekoráciami.