Praktické tipy na modernizáciu predsiene

Miestnosť, ktorá nám umožní vytvoriť si prvý dojem o domácnosti, by mala byť zariadená štýlovo. Vo väčšine bytov ale absentuje predsieň a v malých rodinných domoch máme malé predsiene, ktoré sa snažíme štýlovo, ale úsporne zariadiť.

Ak vaša predsieň potrebuje modernizovať, máme pre vás praktické tipy na modernizáciu predsiene.

Nová podlaha

Ak chcete výraznejšie modernizovať predsieň, začnite od podlahy. V otvorených veľkých predsieniach vyniknú kamenné dlažby, avšak v menších odporúčame skôr vodeodolné vinylové podlahy. Môžete si vybrať so širokej škály štýlov a farieb, čiže výber bude dostatočne veľký, aby si vedeli vybrať aj tí náročnejší.

Vinylová podlaha je cenovo dostupná kvalitná vodeodolná podlaha, ktorá je vhodná nielen do predsiene, ale prakticky do všetkých miestností. Ak si plánujete nábytok v predsieni ponechať, farebné prevedenie prispôsobujte práve jemu. Ak ale nie, vyberte si také farebné prevedenie, ktoré sa vám páči a potom k nemu nezabúdajte zladiť aj nový nábytok do predsiene.

Navyše táto podlaha je aj protišmyková, čo v predsieni určite oceníte najmä počas zimy, či počas daždivých dní.

Nové vchodové dvere

Modernizácii predsiene prospejú aj nové vchodové dvere. Ak chcete kvalitné a zároveň cenovo prijateľné, vyberte si pekné plastové vchodové dvere. Úplnou klasikou sú plastové vchodové dvere v bielom prevedení. Pekne vyniknú na neutrálne farebnom rodinnom dome, ale aj na farebnom rodinnom dome.

Odporúčame vám investovať do dobre tesniacich nových vchodových dverí.

Vešiak na kabáty

Okrem klasického predsieňového nábytku, či vstavaných skríň nechajte v predsieni vyniknúť vešiaky na kabáty. Odporúčame vyberať drevené alebo kovové pojazdné vešiaky, ktoré si môžete presunúť podľa potreby na konkrétne miesto v predsieni.

Vešiaky na kabáty oceníte najmä v chladnejších ročných obdobiach.

Ak chcete modernizovať predsieň, okrem predchádzajúcich tipov vám odporúčame dať do predsiene moderný behúň s geometrickými tvarmi v prírodných farbách a nezabúdajte si dať nové odkvapkávače na topánky.

Zdroj obrázka:

Autor: Vadym Andrushchenko  / Shutterstock.com