Chcete opticky zväčšiť interiér? Zrkadlo vám urobí veľkú službu!

Pracujte s priestorom vďaka zrkadlám, ktoré dokážu zväčšiť i presvetliť priestor. Zrkadlá vyrábané na mieru dokážu doslova divy!

Máte atypicky riešenú domácnosť alebo vám len jednoducho štandardné typy a rozmery zrkadiel ponúkaných v obchodoch nevyhovujú? Ak by ste zároveň radi nejakú miestnosť aj presvetlili, túto prácu za vás urobia vhodne zvolené alebo dokonale nasvietené zrkadlá na mieru. Každá moderná domácnosť disponuje obvykle niekoľkými zrkadlami v rôznych miestnostiach. Zrkadlá sa stali nevyhnutnými prvkami bývania, pre ktoré vyhradzujete miesto už pri samotnom návrhu interiéru tak nejako automaticky. Dokonalú harmóniu v priestore i jeho ideálne využitie docielite práve zrkadlami na mieru, ktoré sa zmestia presne tam, kam potrebujete. Na mieste, ktoré zvolíte, urobia efekt i službu, ktorú očakávate. To však nie je všetko! Vhodným umiestnením zrkadla na mieru docielite optickú maximalizáciu interiéru.

Hrajte“ sa s interiérom, pomôže vám zrkadlo

Rekonštruujete byt alebo dom v pôvodnom stave alebo len hľadáte vhodný prvok, ktorý oživí vaše bývanie a modernizuje interiér? Či už prerábate pôvodné bývanie alebo zariaďujete novostavbu, popremýšľajte nad zrkadlami na mieru, ktoré dokážu vynoviť, zmeniť i podčiarknuť samotný charakter interiéru. Zrkadlo podľa vašich požiadaviek a rozmerov umožní perfektné využitie priestoru, ktorý máte k dispozícii. Malá kúpeľňa alebo predsieň? Zrkadlo zapôsobí presne tam, kde je to potrebné!

Profesionálne vyrobené zrkadlá vám vydržia roky

Či už si prajete zhotoviť na mieru zrkadlá bežných veľkostí napríklad za kúpeľňové skrinky, pôsobivé nadštandardne veľké zrkadlá do vstavaných skríň alebo zrkadlové steny, zavolajte si na pomoc odborníkov, ktorí majú s výrobou a montážou zrkadiel dlhoročné skúsenosti. Alebo by ste radi do domácnosti dekoratívne zrkadlá s rámom? Rozmer i tvar je čisto vo vašej réžii. Zrkadlo na mieru je potiahnuté špeciálnou fóliou, ktorá ho drží pokope a nerozsype sa, ak by prasklo, čo je obrovskou bezpečnostnou výhodou. Umožnite priestoru vyniknúť vďaka zrkadlu podľa vlastných predstáv a nechajte si ho profesionálne namontovať na stenu, rozdiel bude markantný!