Moderný záhradný nábytok premieňa naše záhrady na obývacie izby

Naše záhrady už nie sú tým, čo bývali. Našťastie! Lavičky z rozrezaných kmeňov sú dávno minulosťou. Rovnako ako nevzhľadné biele lehátka či tie ešte staršie z bukových latiek a lehátkoviny. Na záhrade sme si postavili celé obývačky z luxusného záhradného nábytku.

Záhradný nábytok je dnes často luxusnejší a komfortnejší, než ten čo máme doma v obývacej izbe. Sedacie súpravy z hliníku a umelého ratanu sa rozťahujú na našich perfektne pokosených trávnikoch, na kamenných dlažbách či na drevených terasách. Nepoškodí ich zradné slniečko ani UV žiarenie, vydržia dážď aj mrazy. Dokonca sú čalúnené a ani čalúnenie dážď a sneh nezdolajú. Dokonalé materiály nám umožňujú sa s plným komfortom nasťahovať na záhradu. Záhradné sedenie nie je kompromisom, ale pohodlným sedacím nábytkom vhodným do exteriéru.

Jedno lehátko, celý home office

Stále si „užívate“ domáci home office? Poďte si ho užívať skutočne. S perfektným lehátkom a prídavným stolíkom môžete s notebookom pekne v poloľahu, ale pritom efektívne, plniť svoje povinnosti. Záhradné lehátka sú polohovateľné a z odolných materiálov. Skúsili ste to, ale pohnevalo vás slniečko? Na Bamboo.sk kúpite aj lehátka, či priamo záhradné postele s baldachýnom. Praktické sú tiež záhradné ratanové pohovky so strieškou.

Milujete hojdačky? Ideálnejšie je závesné kreslo

Závesné záhradné kreslá je možné zavesiť na špeciálne stojany, takže nie ste závislými na správnom konári či tráme niekde pod pergolou. Milujeme ich na balkónoch, kdekoľvek uprostred záhrady, ale aj v našich interiéroch. Sú ideálnym miestom, kde si vychutnáme kľud pri dobrej knižke, ale aj našom obľúbenom filme. Veď wifi už máme všade na záhrade.

Pod pergolou to pristane ratanovému nábytku

Prírodný štýl ratanu sa vyníma pod našimi pergolami. Pristane ale aj nášmu interiéru. Je veľmi odolný a skvele ho oživujú rôzne textílie. Jediným nepriateľom ratanu bývajú naše mačky. Tie sa doňho totiž vedia zamilovať rovnako ako my, ale použijú ho predovšetkým k pravidelnému brúseniu pazúrikov. Tak ich radšej držte od prírodného ratanu ďalej.