Première patrí medzi moderné novostavby v Bratislave

Investícia do domu či bytu vám môže v blízkej budúcnosti zabezpečiť vyšší životný štandard či komfort, ktorý určite oceníte. Musí však ísť o nehnuteľnosť, ktorá je po všetkých stránkach tip-top. Otázka znie, kde takú nehnuteľnosť nájsť… Máme pre vás tip!

Ak hľadáte vhodný byt na predaj v Bratislave, skúste svoju snahu koncentrovať do oblasti Starého Mesta. Práve v tejto atraktívnej lokalite sa totiž nachádza obytný komplex Première, ktorý vám v tomto článku chceme predstaviť.

Dispozičný priestor vhodný pre každého

Première je 23-podlažný obytný dom. Ide o novostavbu, ktorá ponúka jedno až štvorizbové byty, apartmány alebo štúdiá, pričom každá z obytných jednotiek disponuje vlastným balkónom, lodžiou alebo terasou. Variabilne členený dispozičný priestor poskytuje zaujímavé možnosti pre singles, páry aj rodiny s deťmi.

Obľúbená a vyhľadávaná lokalita

(Ne)vhodná lokalita je jedným z kľúčových momentov, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri rozhodovaní o kúpe bytu. Projekt Première sa podarilo zasadiť do obľúbeného Starého Mesta, konkrétne na Šancovu ulicu. Lokalita ponúka vybudovanú dopravnú infraštruktúru – cestnú sieť i početné zastávky MHD, rovnako ako dostupnosť dôležitých služieb v okolí. V pešej vzdialenosti od potenciálneho bydliska tu nájdete reštaurácie, obchody, zóny na oddych, ale aj výchovno-vzdelávacie ustanovizne a ďalšie pre život dôležité služby.

+ niečo navyše

Dostatok parkovacích plôch je veľkým problém celej Bratislavy, Staré Mesto nevynímajúc. Tvorcovia projektu Première však mysleli aj na tento aspekt a preto do projektu zapracovali podzemné parkovacie priestory. Rozprestierajú sa na troch podlažiach, pričom garáž má dokonca aj vlastné nabíjacie elektrostanice – skvelá vec v prípade, ak vlastníte elektromobil. Takéto zázemie ponúkajú máloktoré novostavby v Bratislave.