Moderné prvky, ktoré oceníte aj vo vašej domácnosti

Každý z nás si pri zariaďovaní domácnosti vyberá to, čo sa mu páči a o čom si myslí, že by sa mu hodilo. Kupovanie nábytku a neladenie bytového textilu a iných bytových doplnkov k nábytku by ale bol krok vedľa a viacerí ľudia si to uvedomujú. Práve kvôli tomuto si mnohí zajednávajú interiérových dizajnérov, aby im pomohli pri zariaďovaní.

Ktoré moderné prvky ale oceníte vo vašej domácnosti?

Podlahy z kvalitného dreva

Drevo je vo všeobecnosti obľúbeným materiálom a okrem obkladov a na výrobu nábytku sa využíva aj na na výrobu drevených podláh. Medzi moderné prvky, ktoré v domácnosti oceníte, radíme aj drevené podlahy. Moderné drevené podlahy vás zaručia exkluzivitu, nadčasovosť a hlavne schopnosť modernizovať interiér bez výraznejších zmien. Drevo je teplý prírodný materiál, ktorý sa dokáže prispôsobiť. Je príjemný na dotyk a preto ho nájdeme v takmer každej domácnosti.

Ak chcete mať moderné prvky v domácnosti, oceniť oceníte moderné drevené podlahy

Dizajnové stojace lampy

Svetlo musí byť, a to za každých okolností! Medzi moderné prvky domácnosti radíme okrem moderných drevených podláh aj dizajnové stojace lampy. Sú využiteľné prakticky vo všetkých miestnostiach. Svoje miesto si nájdu v pracovni, v obývačke, v detskej izbe, ale aj v spálni.

Dizajnové stojace lampy môžete pokladať na kamenné dlažby, plávajúce podlahy, či na krásne vinylové podlahy. Hodia sa prakticky ku všetkým podlahovým krytinám a sú dominantou každej miestnosti. Pútajú pozornosť, preto ich výbere upustite fantáziu a vyberte naozaj atraktívne dizajnové stojace lampy.

Slamené úložné koše

K moderným prvkom, ktoré v domácnosti oceníte, patria aj slamené úložné koše. Môžete do nich ukladať rôzne drobnosti. Inspirujte se třeba na Selly Home. V detských izbách budú využiteľné na ukladanie hračiek. V obývačkách zase na deky, prehozy, či časopisy a rozčítané knihy.

Zdroj obrázka:

Autor: AlexRoz  / Shutterstock.com