Originálna svadba si žiada originálne stoličky

Svadba je udalosť, do ktorej pokiaľ už sa pustíme, tak si ju chceme skutočne užiť. Plánujeme každý detail. Aj u nás, na Slovensku, už máme „svetové“ fashion svadby vyladené do určitého štýlu či v konkrétnych farbách. Ale nezabudnite ani na originálne stoličky. Tie nevhodné vedia dokonalú svadbu úplne zničiť.

Štýl dávajú svadbe detaily. Často tie najmenšie, akými sú trebárs menovky na stole. Dôležitý je aj samotný nábytok. Stoly obvykle zakryjú dlhé obrusy, ale stoličky sa podieľajú na štýle svadby veľkým dielom. Stolička, ktorá si miesto na vašej svadbe zaslúži, má svoje meno – Chiavari.

Stoličky Chiavari nielen na svadbu

Tieto elegantné krásky kombinujú romantický šarm s modernosťou, praktickosťou a pohodlnosťou. Pôvodne drevená klasika dnes smelo skúša materiály, akými je kov či dokonca transparentný plast. Sú to veľmi stabilné stoličky, ktoré sa „udržia na nohách“ aj na prírodnom zatrávnenom teréne a unesú až 120kg hostí. Sú tiež veľmi skladné a na seba sa dá nastohovať až 12 kusov stoličiek.

Šarmantný vzhľad sa Chiavari stoličky nehanbia predviesť aj na iných významných udalostiach – či už ide o krstiny, oslavy, kary či bankety. Je to presne tá stolička, ktorá by mala byť v ponuke každého svadobného salónu či organizátora cateringových akcií. Predaj Chiavari stoličiek ponúka e-shop Consfer.shop. Možný je aj prenájom Chiavari stoličiek.

Aké krásky svadobným stoličkám Chiavari konkurujú?

Sú tu aj ďalšie obľúbené svadobné stoličky. Romantická Napoleon stolička, extravagantná plastová stolička Ghost, luxusná Dior stolička – Washington, aj dnes tak trendová Crossback stolička. Ale Chiavari medzi nimi vyčnieva a ponúka zaujímavú variabilitu čo sa týka materiálu.

Kúpte si svoje svadobné stoličky a nechajte si ich na pamiatku

Čaká vás ako novomanželov zariaďovanie nového bytu? Kúpte si svoje jedálenské stoličky ešte pred svadbou a potom ich použite vo svojej novej jedálni. Dobrou voľbou sú Chiavari. Zostane vám nádherná pamiatka na váš svadobný deň. Samozrejme nemusíte si kúpiť 100 stoličiek pre všetkých svadobných hostí. Väčšinu stoličiek si prenajmite.