TRENDY batérie do vašej kuchyne a kúpeľne

V dnešnej dobe poznáme skvelé možnosti ako si usporiadať, vylepšiť domácnosť. Bývanie je predsa tvorivý proces, na ktorom je potreba pracovať, aby sa dostavil požadovaný výsledok. Ak si chcete zariadiť dom podľa vašich predstáv možno vás inšpiruje práve tento článok.

Zariadenie do kuchyne

Kuchyne sa dnes vyrábajú v rôznych prevedeniach, počnúc od moderných a inteligentných kuchýň, cez romanticky ladené, neutrálne alebo tie retro kuchyne. Každý jeden dizajn si vyžaduje svoje konkrétne prvky, aby mohol uvedený štýl vyniknúť v celej svojej kráse. Moderné kuchyne sa držia čistých, hladkých tvarov ladených do jednej línie. Ak tam niečo dominuje, tak sú to jednoznačne moderné kuchynské spotrebiče, ktoré môžete zladiť do jednej farby a dizajnu a nábytok doplnený sklom. Zariadenie pre retro kuchyne sa líši od tých moderných väčšou farebnosťou, členitosťou, vzormi kombinácie rôznych materiálov. Každá kuchyňa potrebuje dostatočne veľkú kuchynskú linku, drez, odkladací priestor. V kuchynskom štúdiu si môžete vybrať celú zostavu alebo ju môžete správne nakombinovať. Taktiež tam zoženiete aj drezové batérie v rôznych prevedeniach a spotrebiče.

Kúpeľňové vybavenie

Pri zariaďovaní novej kúpeľne alebo prerábaní tej starej je veľmi dobre zvážiť ako priestor rozumne využiť, kde máte umiestnené prípojky na vodu, elektrinu a odpad, koľko miesta máte k dispozícii a čo všetko v nej potrebujete mať. V kúpeľňovom štúdiu, v rôznych katalógoch o bývaní, či z rôznych televíznych seriálov i filmov môžete čerpať inšpiráciu pre vaše tvorenie. Nezabudnite vybrať správnu veľkosť vane alebo sprchového kúta, vhodnú toaletu, umývadlá s batériami, zrkadlo, práčku a vlastne všetko, čo a vám tam zmestí a vážne to potrebujete. V súčasnosti je veľkou výhodou slušný výber spotrebičov, kúpeľňového nábytku a príslušenstva k nemu, ako sú napr. aj imidžové no funkčné sprchové batérie, odkladacie boxy, kôš na prádlo, obkladačky, kúpeľňové predložky a pod., ktoré len čakajú na vás. Hor sa do práce!