Originálna prezentácia spoločnosti: Darčekové predmety pre deti

Reklamné predmety predstavujú obľúbenú formu prezentácie. Môžete ich vystaviť na pobočke vašej spoločnosti. Venovať klientom a obchodným partnerom pri stretnutí. Darovať zamestnancom na firemných akciách alebo pri príležitosti výročia či sviatku. Zabudnúť by ste však nemali ani na darčekové predmety pre deti. Toto sú 3 tipy na originálne darčeky pre najmenších.

Obsah

Deti túžia byť ako rodičia

Už malé slečny snívajú o tom, ako budú chodiť v maminých topánkach. Chlapci chcú zas nosiť hodinky ako ocko. Deti túžia písať rovnakým perom, piť z rovnakého pohára, nosiť rovnaké tričká. Byť ako rodičia.

Ak darujete vašim zamestnancom a ich deťom spoločné darčekové predmety, získate hneď dvakrát. Zamestnancom ukážete, že rodinu vnímate ako dôležitú. Zároveň investujete do natívnej prezentácie vašej spoločnosti. Stačí, ak zvolíte darčekové predmety pre deti a rodičov, ktoré budú radi používať počas bežných dní.

3 tipy na originálne darčekové predmety pre deti

Tričká s logom spoločnosti, bavlnené tašky či poháre s potlačou sú obľúbená klasika, ktorou nič nepokazíte. Skúste svojich zamestnancov prekvapiť niečím viac originálnym.

Stieracia mapa sveta

Darovaním mapy darujete spoločný čas. Priložte k nej odkaz s nápadmi na aktivity, ktoré sa s mapou dajú robiť. Ak vaši zamestnanci cestujú, môžu spolu s deťmi hľadať krajiny, do ktorých najbližšie pôjdu na služobnú cestu.

Deti si môžu špendlíkom na mape označiť miesta, ktoré s rodinou navštívili. Spoznávať krajiny na mape sveta a večer si o každej z nich s rodičom niečo prečítať. Stieracia mapa je zábava pre celú rodinu.

Farebné silikónové náramky

Rovnaké silikónové náramky sú skvelý spôsob, ako vytvoriť vzájomný pocit prepojenia v čase, keď rodina nie je spolu. Pridaním loga alebo motta spoločnosti získate reklamu vždy, keď rodina bude náramky nosiť. Pre ešte väčšie pohodlie nájdete teraz v MPromotion novinku – zaklápacie silikónové náramky pre deti aj dospelých v rôznych farbách, ktoré jednoducho omotáte okolo ruky tak ako ste zvyknutí pri použití reflexného pásika.

Lietajúci šarkan

S prichádzajúcou jeseňou sa na oblohe čoraz častejšie objavujú šarkany. Nad mestom môže lietať aj šarkan vo farbách vašej spoločnosti. Stačí ho venovať deťom ľudí, ktorí pracujú vo firme. Sezónnym darčekovým predmetom pre deti, akým je aj šarkan, by ste určite mali venovať pozornosť.

Široká ponuka, výhodné ceny, rýchle dodanie. Pozrite si ponuku darčekových predmetov pre deti na www.mpromotion.sk a získajte profesionálne spracované reklamné produkty.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*