Hľadáte prenájom kancelárie v Bratislave? Získajte za dobrú cenu tú najlepšiu

Potrebujete kanceláriu v Bratislave na prestížnej adrese? Amigal Group SK ponúka predaj aj prenájom kancelárií v Bratislave. Poďte sa pozrieť na pár tipov.

Bratislava síce nedostatkom kancelárskych priestorov netrpí, ale oplatí sa vedieť o tých prestížnych. Umiestnenie kancelárie je o prestíži vďaka dobrej adrese, ale aj o získaní strategického miesta z hľadiska dostupnosti pre našich klientov. Amigal Group SK nám dokáže ponúknuť kancelárske priestory, či už potrebujeme 25 m2 na malú kanceláriu, alebo 500 m2 na veľký open office i kancelárie pre celú firmu.

TIP: Prenájom kancelárie Bratislava – pozrite sa na aktuálnu ponuku.

Flexibilné riešenie kancelárskych a obchodných priestorov ponúka Office center Poštová

Frekventovaná pešia zóna je výborným miestom pre kancelárske aj obchodné priestory. Office center Poštová sídli v budove z roku 1928, ktorá bola známa ako Hotel Palace. Dnes je budova kompletne zrekonštruovaná, má dve podzemné a šesť nadzemných podlaží. V spodných poschodiach sú obchodné priestory, vo vrchných kancelárske. Na rohu Poštovej a Obchodnej ulice je tak k dispozícii aktuálne až 5200 m2 podnikateľskej plochy.

Kancelárie v centre – to je polyfunkčná budova na Námestí SNP

Na rohu Námestia SNP a Kamenného námestia je k dispozícii polyfunkčná budova s podlahovou plochou 4600 m2. Ponúka obchodné aj administratívne priestory s ôsmimi nadzemnými podlažiami. Veľkou výhodu je skeletová konštrukcia budovy, ktorá umožňuje veľmi variabilnú prácu s priestorom.

Luxusné obchodné priestory pod Michalskou bránou

Priamo na pešej zóne pod Michalskou bránou, 200 metrov od hlavného námestia je možný prenájom administratívnych a obchodných priestorov v polyfunkčnej budove s podlahovou plochou 3300 m2. Tehlová budova vyniká nielen vynikajúcou lokalitou, ale taktiež svojou tehlovou konštrukciou.

TIP: Pozrite sa aj na ďalšiu ponuku kancelárskych priestorov na webových stránkach https://amigalgroup.sk. Amigal Group SK ponúka kancelárie k prenájmu, ale aj na predaj.