Ako spojiť praktickosť a dizajn v záhrade? JABEST vie ako na to!

Nejedného majiteľa domu občas potrápi jeho záhrada. Niekedy môže byť totiž veľmi náročné zvoliť do nej kvalitné komponenty, ktoré budú spĺňať nielen svoj praktický účel, ale budú majiteľovi vyhovovať aj po dizajnovej stránke. Pre všetkých vlastníkov novostavieb je viac ako len dôležitá nielen vizuálna stránka samotného domu, ale tiež kladú dôraz aj na plechové panelové ploty, brány a iné nevyhnutné prvky v záhrade. Voľba kvalitných a aj dizajnových komponentov by mala predchádzať výberu doplnkov, radia odborníci.

Betónové striešky, ktoré sa stanú okrasou vášho plotu!

Praktické kúsky môžu byť aj dizajnové. Pravdivosť tohto výroku potvrdzuje aj firma JABEEST. Kvalitné plotové betónové striešky vám dokážu skrášliť múriky plotov. Stačí si už len vybrať z pestrej ponuky predajcu. K dispozícii vám bude kompletný sortiment plotových striešok, vrátane ukončovacích, stĺpikových aj rohových. Betónové krycie striešky sú vhodné na všetky typy murovaných plotov, okrasných múrov oporných múrov od slovenských aj zahraničných výrobcov. Dnes si tiež budete môcť vybrať aj z rôznych farieb či motívov, ktoré môžu dokonale zapasovať práve do vašej záhrady.

Plot ako vonkajšia reprezentácia vášho domu

Pokiaľ si vyberáte betónový plot, ste na správnom mieste! Predajca JABEST vám ponúka betónové dielce a stĺpiky, ktoré vyrábajú vo viacerých dizajnoch a vzoroch. Plotové platne majú vzor na jednej, pohľadovej strane, druhá strana je hladká. Zaujímavosťou je aj výber farby. Platne aj stĺpiky dodávajú okrem štandardnej šedej aj v hnedej, červenej, pieskovej a grafitovej farbe. Navyše sa nejedná o povrchové farbenie, ale farba sa pridáva priamo do zmesi pri výrobe. S požiadavkou na betónové ploty sa teda už viac nemusíte obracať do zahraničia.

Estetická a praktická ochrana pred zvieracími návštevníkmi? Tou sú podhrabové dosky!

Podhrabové dosky slúžia pre lepšie zabezpečenie ochrany vašej záhrady pred nežiadúcimi zvieracími návštevami. Využijete ich u všetkých typov pletivových plotov. Kvalitné podhrabové dosky tiež plnia najmä ochrannú funkciu pred hlodavcami, hrabošmi a krtkami. Ak máte na záhrade psíka, podhrabová doska mu rozhodne sťaží plánovaný výlet von za kamarátmi. Takéto dosky sú obdĺžnikového tvaru s moderným horizontálnym výkrojením po celej dĺžke dosky. Zadná strana je hladká a dodané môžu byť v niekoľkých farbách podľa vášho výberu.