Aké hodiny zvoliť do kuchyne?

Hodiny sú základom kuchyne. Nielenže uľahčujú prípravu jedál, ale sú tiež módnou dekoráciou interiéru. Moderné hodiny sú vyrobené z tvrdeného skla, ktoré je jedným z najodolnejších materiálov dostupných na trhu. Tvrdené sklo je odolné voči prachu a nečistotám, ale aj voči tepelnému poškodeniu, čo je dôvodom, prečo sú hodiny aj sklenené panely trvanlivou dekoráciou v kuchyni.

Stojí za to mať hodiny v kuchyni?

V čase technologického rozvoja je väčšina hodín elektronická – hodiny zabudované v rúre alebo hodiny na obrazovke mobilného telefónu. Mohlo by sa zdať, že klasické hodiny strácajú svoju popularitu. Ale to nie je pravda! Moderný dizajn a široký výber vzorov sú dôvodom, prečo hodiny s ručičkami stále nevyšli z módy. Oplatí sa investovať do kuchynských hodín? Rozhodne áno!

Módna a funkčná dekorácia

Sklenené kuchynské hodiny sú odolné voči mechanickému a tepelnému poškodeniu, takže ich môžete zavesiť v blízkosti varnej dosky alebo priamo nad ňu. Ak ich chcete udržať čisté, stačí ich občas utrieť vlhkou handričkou. Potlače na sklenených hodinách sú zhotovené v najvyššej kvalite a možno ich prispôsobiť akémukoľvek štýlu interiérového dizajnu. Príprava jedál s našimi kuchynskými hodinami bude skutočným potešením!

Najobľúbenejšie motívy kuchynských hodín

Medzi najobľúbenejšie motívy kuchynských hodín patrí ovocie, bylinky, zaváraniny a koreniny, ktoré interiéru dodávajú pikantnosť. Také kulinárske inšpirácie sú skvelým nápadom pre tých, pre ktorých je varenie výzvou. Niekto si vyberá aj botanické motívy, ktoré si v tohtoročnej sezóne rázne našli svoje miesto v našich interiéroch. Môžete si tiež zvoliť vhodný tvar hodín. K dispozícii máme: okrúhlezvislé, vodorovné a štvorcové hodiny. V roku 2020 zažívame návrat k prírode, takže by bolo vhodné mať aspoň jeden doplnok inšpirovaný exotickou džungľou alebo vidieckymi lúkami plnými kvetov.

Leto je to pravé obdobie na zaváranie, nechajte sa preto s našou pomocou inšpirovať a vytvorte jedinečnú atmosféru vo svojej kuchyni!